Tiskové zprávy

Na této stránce je seznam tiskových zpráv vydaných společností Nuerasoft s.r.o.

projekt
09.11.2015

Třetí fáze projektu zaměřeného na manažery a podnikatele a zlepšování potřebných dovedností v angličtině je úspěšně ukončena. Bylo realizováno 7 kurzů, kterých se zúčastnily více než dvě stovky lidí. Období udržitelnosti projektu tímto končí. Kurzy budou pro firmy dále v nabídce.

manazeri
23.11.2014

Druhá fáze projektu zaměřeného na manažery a podnikatele a zlepšování potřebných dovedností v angličtině je úspěšně ukončena. Bylo realizováno 7 kurzů pro 174 lidí.

manazeri
30.09.2013

Více než stovka středočeských manažerů a podnikatelů využila v uplynulých měsících jedinečné příležitosti zlepšit si svou angličtinu a rozvinout dovednosti, které jsou nutné při jednání a obchodování se zahraničními partnery a klienty. To bylo cílem sedmi kurzů se společným tématem – vzdělávání v angličtině. 

terapie

První terapie svého druhu v České republice se uskutečnila ve druhém červencovém týdnu v Srbsku na Mladoboleslavsku. Unikátní metoda podle Alfreda Tomatise může pomoci dětem i dospělým s dyslexií, poruchami soustředění, ADD/ADHD, poruchami rovnováhy a motoriky, s opožděným vývojem řeči, autismem, koktáním, špatnou výslovností, ale například i stresem.

logo
02.07.2013

Letos je výročí pět let, co se programy Baby Signs dostaly do České republiky a na Slovensko. 

manazeri
08.02.2013

Zlepšit si angličtinu, porozumět odlišnému kulturnímu prostředí obchodního partnera nebo například zvýšit svou schopnost prezentace zahraničním partnerům mohou nyní podnikatelé a manažeři ve Středočeském kraji.

seniori
08.02.2013

Věk není žádnou překážkou pro to, aby člověk začal studovat angličtinu. S programem Scientific Learning to půjde snadno.

mama_a_deti
08.02.2013

Jak zvládnout angličtinu? S pomocí vědy to není žádná věda. Dokládají to zkušenosti našich studentů.

logo_sl
08.02.2013

Zcela nový styl výuky angličtiny založený na dlouholetých výzkumech předních světových neurovědců se dostává do České republiky. Vloni od července probíhal pilotní program, letos se začíná „naostro“. Po celém světě se používá přes deset let.