O nás

Nuerasoft s.r.o.

Společnost Nuerasoft s.r.o. byla založena v roce 2006 jako firma primárně orientovaná na vzdělávání v oblasti podnikání. Je majitelem licence na několik zahraničních vzdělávacích produktů a věnuje se uvedení těchto produktů na český a slovenský trh. Dále byla vytvořena metodika k vlastním vzdělávacím programům. Firma garantuje nábor, výběr a vyškolení kvalitních lektorů, kteří pracují jako samostatné podnikatelské subjekty, a jejich dlouhodobou odbornou podporu.

Mezi garantované programy patří vzdělávání rodičů, dětí předškolního věku a pedagogů. V oblasti programů pro pedagogy se soustřeďujeme na rozšiřování Montessori pedagogiky v České republice. Nyní k nim přibyly programy pro manažery a studenty angličtiny bez omezení věku.

V rámci našich aktivit nabízíme celou řadu kurzů, seminářů, které se zaměřují na skupiny malých dětí a batolat, dále mládež, rodiče, ale i pedagogy a dospělé.

Naše kurzy jsou aktivní, přinášejí nejenom nové informace, ale motivují naše studenty k celkovému aktivnímu přístupu k životu. Naučte se s námi vy i vaše rodina celoživotně vzdělávat.

www.babysigns.cz

www.gokids.cz

www.scilearn.cz