Hledáme lektory angličtiny a jazykové školy ke spolupráci

11.02.2013

Hledáme lektory a jazykové školy ke spolupráci

Nabídněte svým studentům program, který výrazně zefektivní jejich studium ve vašich kurzech, a odlište se tím od ostatních jazykových škol.
Metoda se ve světě s úspěchem používá déle než 10 let.
Hledáme lektory angličtiny a partnery z řad jazykových škol, kteří by tuto efektivní metodu zařadili do své nabídky jazykového vzdělávání. Tato výuka je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, proto se může stát plnohodnotnou součástí vaší výuky angličtiny.

Programy Scilearn svou efektivní výukou ve výzkumech předčí intenzivní kurzy angličtiny a vašim studentům tyto programy zlepší nejen znalost angličtiny, ale i jejich kognitivní schopnosti již během prvních 2 – 3 měsíců. Z výzkumů vyplývá, že pravidelným používáním programů Scilearn během 2 – 3 měsíců (5x týdně 30-50 minut), učiní studenti pokrok rovnající se 1 roku výuky ve standardních kurzech angličtiny. Zkombinujete-li své tradiční kurzy 1-2 krát týdně s tímto převratným programem, docílíte u studentů mnohem rychlejšího postupu a tím se odlišíte od ostatních jazykových škol.

Pokud máte zájem dozvědět se více o možnost spolupráce, prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Kontaktujte nás na info@scilearn.cz