Hledáme lektorky Baby Signs a Go Kids English

18.06.2014

HLEDÁME NOVÉ LEKTORKY PROGRAMŮ BABY SIGNS A GO KIDS ENGLISH
 

Hledáte smysluplnou práci, která kromě příjmu vám přinese i uspokojení z toho, že obohacujete život druhých? Pokud vás ještě k tomu baví práce s dětmi - především s těmi nejmenšími - máte nadání děti zaujmout a schopnost školit dospělé, pak práce lektorky programů Baby Signs a GoKids! může být vhodná právě pro vás.

Koho hledáme:

Nadané a schopné lektorky s praxí a vzděláním souvisejícím s výchovou a rozvojem dětí. (pozn. lektorem může být i muž)
Organizační schopnosti a schopnost samostatné činnosti na živonostenský list (v některých oblastech nabízíme i možnost práce na dohodu pro konkrétní centrum).
Příjemné vystupování a upřímný zájem pomáhat
Motivaci a energii začít něco nového
Kreativitu, která vám pomůže odlišit se i pomoci druhým

Co nabízíme:

Přátelské a profesionální prostředí - tým tvoří desítky vzdělaných a nadaných lektorek, které spolupracují v přátelském duchu.
Dopodrobna propracované programy, ke kterým vždy dostanete kvalitní manuály a odborné školení, které zaručí vaši maximální připravenost.
Mezinárodně platný certifikát programů Go Kids! a Baby Signs na základě absolvovaného lektorského kurzu a složení certifikační zkoušky.
Nepřetržitou odbornou i administrativní pomoc, která vám vždy pomůže vyřešit jakékoliv otázky.
Celostátní marketing a PR aktivity, které vám pomohou najít účastníky do vašich kurzů.
Možnost práce na jakýkoliv úvazek. Vhodné zejména pro maminky na mateřské, které mohou přidávat i ubírat množství kurzů dle časových možností v rodině.
Vhodné i pro vzdělávací centra a soukromé školičky, které chtějí rozšířit nabídku programů.
Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování vašeho podnikání, včetně možností vyškolit zaměstnance nebo spolupracovníky na dohodu. Nové programy, které se připravují, budou vždy přednostně nabízeny stávajícím lektorkám.
Možnost dalšího vzdělávání v oblastech Montessori pedagogiky, osobního rozvoje, rodičovských kompetencí atd.

Jak se přihlásit:

Certifikační kurzy probíhají vždy na jaře a na podzim v našem výukovém Go Kids! Centru.

Máte-li zájem o více informací o certifikačních kurzech a podmínkách spolupráce, vyplňte formulář a my Vám informace zašleme emailem.

Možnosti certifikace:

Program Baby Signs - znaková řeč pro miminka a batolata. Umožní pořádání seminářů pro rodiče a kurzů znakování pro děti a rodiče. Dále je to také nezbytná certifikace pro všechny lektorky programů Rozvíjím se a Go Kids English pro děti od 0 do 3 let.
Go Kids! EQ - umožní pořádání seminářů pro rodiče o rozvoji emoční inteligence dětí od narození do tří let.
Go Kids! English - možní pořádání kurzů angličtiny vhodných pro děti od 6 do 36 měsíců (navazuje na Baby Signs) a Go Kids English s prvky Montessori pedagogiky pro děti od 3 do 6 let (předpokládá absolvování základního kurzu Montessori předškolní pedagogiky - lze absolvovat u nás). Požadujeme výbornou znalost angličtiny slovem i písmem a minimálně bakalářské vzdělání. Možno vyškolit i lektora bez znalosti čestiny. Celé školení, zkouška i manuál jsou v angličtině.
Scientific Learning - výuka angličtiny www.scilearn.cz

Termíny kurzů - na webu www.gokids.cz, www.babysigns.cz a www.scilearn.cz