Go Kids! English

Go Kids!
 

O nás
Go Kids (čti „gou kidz“) - volně přeloženo znamená „Do toho, děti!“ Je to výraz, který bychom použili, když chceme děti povzbudit nebo je v něčem podpořit. A o tom právě Go Kids je! Pomocí našich vzdělávacích programů mohou rodiče své děti podpořit ve snaze stát se tou nejlepší verzí sebe sama. Na programech, které položí pevné základy znalostem a schopnostem v raném věku, může dítě celý život stavět.

Nové objevy vědeckého výzkumu ukazují, jak velké jsou vrozené schopnosti miminek přemýšlet, cítit a komunikovat. Ještě významnější jsou nedávné objevy týkající se vlivu zážitků a zkušeností z prvních tří let na zbytek života. Tyto zkušenosti významně ovlivňují vývoj mozku, inteligenci, jazykové schopnosti a duševní zdraví.

Od okamžiku, kdy se děti narodí, začínají vnímat svět kolem sebe a proces poznání začíná. Během prvních třech let si děti vyvinou schopnosti, které mají velký vliv na porozumění důležitých konceptů a formulování hypotéz o světě, a položí základ pro jejich budoucí úspěchy ve škole a v práci. Ve třech letech jsou už plány sociálních, emocionálních a intelektuálních tendencí dítěte nakresleny. Proto je velmi důležité dětem vytvořit takové prostředí, kde mohou poznávat již od narození. Mozek novorozence se svými 100 miliardami neuronů, které se by se daly natáhnout do vzdálenosti více než 90,000 km, je opravdu fenomenální! Tyto neurony se musí začít spojovat již během prvních m

ěsíců života dítěte, aby se zahájil celoživotní proces rozvoje mozku a učení.

Maminky, tatínkové a všichni ostatní, kteří o dítě peč

ují, jsou naprosto nenahraditelní ve své roli, která zajistí, že dítě dosáhne svého plného potenciálu.
Programy Go Kids jsou zde pro rodiče, kteří s touto rolí chtějí pomoci. Naším cílem je nabídnout rodičům výzkumem podložené informace a vzdělávací programy, které jsou zároveň i zábavné a zpříjemní jim chvilky s jejich dětmi.

Považujeme také za důležité zmínit to, co NEjsme. Go Kids se v žádném případě nesnaží z dětí udělat jakési „super děti“ a učit je věcem, které přesto, že jsou schopné se je naučit, jim ale nic nepřináší. Dlouhodobý přínos vzdělávacích programů, které nabízíme, byl ověřen odbornými studiemi a také mnoha rodiči.

Go Kids Programy:

  • Go Kids! English – angličtina pro nejmenší od 6 do 36 měsíců.

  • Go Kids! znakování s programem Baby Signs. O tom, jak jsme se dostali ke znakování se dozvíte zde.

  • Go Kids! EQ - Jak správně rozvinout emoční inteligenci u miminek a batolat

 

Více informací:


  Go Kids English pro miminka a batolata - od 6 měsíců do 3 let

 

Go Kids English s prvky Montessori - pro děti od 3 do 6 let

go_kids
07.02.2013

Při hodinách angličtiny pro miminka a batolátka se používá program znakování Baby Signs. Není  tedy náhoda, že kurzy Go Kids!English vypadají velmi podobně kurzům Znakujeme se zpěvem a hrou I a II.